POL-PETRO Sp. z o.o.
PL Polska
ZAMÓWIENIA: +48 (52) 302-61-92
telefon
+48 (52) 302-61-92
faks
+48 (607) 21-41-37
mobile

Dwupłaszczowe zbiorniki wolnostojące

Nasza oferta obejmuje między innymi zbiorniki do dystrybucji paliw oferowane w kilku pojemnościach (2000÷15000 litrów), pozwalają one na hurtowy zakup paliw, co w rezultacie oznacza niższe ceny, szybki zwrot kosztów zakupu oraz niezależność od stacji paliw.
Powyższe zalety gwarantują zwrot poniesionych kosztów zakupu w bardzo krótkim czasie.
Oferta kierowana jest do tych Klientów, którzy cenią sobie ekonomiczność wybieranych produktów i jednocześnie pragną przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.
Puste zbiorniki, bez względu na pojemność, można łatwo przenosić w dowolne miejsce przy pomocy wózka widłowego lub dźwigu.

Dwupłaszczowa konstrukcja zbiorników zapobiega wyciekom oraz wydostawaniu się zapachu składowanej substancji na zewnątrz. Solidna konstrukcja i odporna na działanie promieniowania UV powłoka zewnętrzna, pozwalają na eksploatację zbiorników na zewnątrz, bez względu na warunki atmosferyczne oraz bez konieczności wykonywania szczególnych działań konserwacyjnych.

Katalog zbiorników wolnostojących SWIMER

Katalog zbiorników wolnostojących SWIMER

Stacje paliw
Zbiorniki
Sprawdź nas
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dla plików cookies w Swojej przeglądarce. ZGADZAM SIĘ