POL-PETRO Sp. z o.o.
PL Polska
ZAMÓWIENIA: +48 (52) 302-61-92
telefon
+48 (52) 302-61-92
faks
+48 (607) 21-41-37
mobile

Sposoby dokonywania zamówień

Zasady nawiązania współpracy ustalane są przez Biuro Handlowe oraz naszych przedstawicieli handlowych w miejscu dla Państwa dogodnym, bez konieczności przyjazdu do naszej firmy. Jedynym warunkiem podjęcia współpracy jest wiarygodność oraz uczciwość Partnera. Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania przedkładanych dokumentów i oświadczeń oraz egzekwowania zapisów podpisanej umowy o współpracy handlowej.

Pozostając do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym.

Warunki realizacji dostawy

Dostawę zamówionych paliw do miejsca wskazanego przez Odbiorcę, realizujemy własnymi autocysternami o pojemności od 13000 do 32000 litrów, wyposażonymi w liczniki i pompy z możliwością tłoczenia na odległość 30m lub spustem grawitacyjnym.

Termin realizacji zamówienia zawiera się w 24 godzinach, w szczególnych przypdkach maksymalnie do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia lub określony wg zawartej stałej umowy.

Do każdej dostawy paliwa dołączamy aktualny atest producenta.

Elementy oraz sposoby krztałtowania się cen paliw

Cena sprzedaży danego paliwa uzależniona jest:

  • od aktualnej ceny paliw producenta, wiodącym wskaźnikiem są ceny rafinerii ORLEN oraz LOTOS,
  • terminu oraz formy płatności,
  • częstotliwości dostaw lub stałej umowy,

podlegając jednocześnie indywidualnemu uścisleniu z Biurem Handlowym.

Koszt transportu oraz warunków zlewania paliw, nie jest doliczany do ceny realizacji zamówienia, co niewątpliwie daje nam przewagę nad konkurencją.

...z nami, zawsze do przodu.

Stacje paliw
Zbiorniki
Sprawdź nas
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dla plików cookies w Swojej przeglądarce. ZGADZAM SIĘ