POL-PETRO Sp. z o.o.
PL Polska
ZAMÓWIENIA: +48 (52) 302-61-92
telefon
+48 (52) 302-61-92
faks
+48 (607) 21-41-37
mobile

e-Przewóz, system SENT

ZAKRES KONT DLA POSZCZEGÓLNYCH PODMIOTÓW:

  • Przewoźnik i użytkownicy go reprezentujący – poziom podstawowy – wystarczy utworzyć konto.
  • Podmiot wysyłający i użytkownicy go reprezentujący – od 1 maja 2019r muszą posiadać konto z zaawansowanym poziomem dostępu oraz zarejestrowaną reprezentację.
  • Podmiot odbierający i użytkownicy reprezentujący go - od 1 sierpnia 2019r musza posiadać konto z zaawansowanym poziomem dostępu oraz zarejestrowaną reprezentację.

Systemem SENT objęte są wszelkie sprzedaże produktów paliwowych, z którymi wiąże się przewóz tych produktów, oraz te, które są realizowane pomiędzy przedsiębiorcami. Każdy podmiot objęty systemem, ma obowiązek dokonywania zgłoszeń obejmujących przewóz i odbiór produktów paliwowych w systemie SENT. Wszyscy Klienci hurtowi naszej firmy, jako podmioty odbierające muszą dokonać rejestracji w ramach platformy PUESC i systemu SENT, a następnie obligatoryjnie potwierdzają realizację przewozu towaru. Każdy podmiot odbierający uzupełnia zgłoszenie w systemie SENT, nie później niż w dniu roboczym następującym po dniu dostarczenia produktów. Brak realizacji tego obowiązku grozi karą.

Platforma Usług Elektronicznych Służby Celnej - poniżej zamieszczamy instrukcje w formacie PDF- INSTRUKCJA PUESC w formacie pdf.

- INSTRUKCJA REJESTRACJI KONTA PODSTAWOWEGO w formacie pdf.

- INSTRUKCJA REJESTRACJI KONTA ZAAWANSOWANEGO w formacie pdf.

- POTWIERDZENIE DOSTAWY w formacie pdf.

Stacje paliw
Zbiorniki
Sprawdź nas
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień dla plików cookies w Swojej przeglądarce. ZGADZAM SIĘ